Marzena Raźniewska-Półkoszek Z trudni.eu

Nomen omen

Porozumieć się z Trudni.eu jest prosto. Potwierdzą to ci, którzy przeżyli doświadczenie pracy ze mną. Choć lekko nie było… nadal żyją, pracują i niejednokrotnie wracają jako uczestnicy szkoleń, konsultacji, mediacji, a nawet jako współpracownicy. Poza tym w relacjach z ludźmi bywam określana trudną klientką, trudną pacjentką, trudną żoną pacjenta, trudną matką pacjentek, trudną córką pacjentów, trudną negocjatorką, szefową też chyba jestem trudną, etc. Szkoda życia, by z tym walczyć, ale gdyby trochę nad tym popracować…, można nadać sens życiu i pracy innych.                  

Rezultaty

Trudni.eu moja osobista działalność szkoleniowa, konsultacyjna i mediacyjna. Jestem mediatorem sądowym w sprawach gospodarczych i pracowniczych, prowadzę szkolenia biznesowe i konsultacje. Uczyłam się na studiach polonistyczno – pedagogicznych UAM w Poznaniu, na studiach doktoranckich na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, na studiach MBA Executive Nottingham Business School i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, na różnych kursach i szkoleniach poza Poznaniem, aby wyrobić sobie własne poglądy w zderzeniu z rzeczywistością.

Bomis.pl moja firma konsultingowo – szkoleniowa, którą kieruję od 2001 r., zajmująca się, dzięki wysublimowanym kompetencjom współpracowników, trudnymi tematami biznesowymi, np. wyceną znaków towarowych, firm, patentów, innowacji, maszyn. Szkoła wyceny środków technicznych BOMIS® -u i doktora Tadeusza Klimka dała szansę tysiącom ludzi w Polsce na wykonywanie nowego i potrzebnego zawodu na rynku usług rzeczoznawczych.

Rzeczoznawcy.bomis.pl – sytuacja bez precedensu. Niegdysiejsi trudni klienci szkoleń (również trudnych), zostali współpracownikami identyfikującymi się z marką BOMIS®, a ja mam zaszczyt kierować ich pracą. Zrzeszenie BOMIS® Porozumienie Rzeczoznawców, działających na licencji BOMIS®-u, to elitarna grupa fachowców, zajmujacych się wyceną środków technicznych na potrzeby banków, sądów, przedsiębiorców.  

Fundacja.bomis.pl – Finis coronat opus. Jestem prezesem Fundacji BOMIS® i szukam odważnego kandydata na następcę.

 

Nazywam się Marzena Raźniewska-Półkoszek. 

 

 

Jeśli mogę być pomocna, pozostaję do dyspozycji. 

marzena.razniewska@bomis.pltrudni@trudni.eu 

 

Kilka komentarzy w prasie